Tomograf Boleszkowice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Boleszkowice

Tomograf Boleszkowice

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Boleszkowice? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Boleszkowice? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Boleszkowice wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Boleszkowice jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Boleszkowice robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Boleszkowice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Boleszkowice

Miejscowość Boleszkowice to miasto, które położone jest w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 74-407. Miasteczko należy do powiatu myśliborskiego. Powierzchnia zajmuje 130,5 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Boleszkowice sięga ok. 2 891. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Boleszkowice gęstość zaludnienia wynosi 22 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZMY.

Miasteczko Boleszkowice leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Mieszkowice (8,6 km), Witnica (22,9 km) , Dębno (8,8 km) , Słońsk (25,6 km), Moryń (18,9 km), Trzcińsko-Zdrój (24,4 km) , Górzyca (26,3 km).

Niezależnie od pory roku Boleszkowice i okolica zachwyca turystów zapewniając moc niespodzianek. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Boleszkowice posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Boleszkowice i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Boleszkowice zapewnia pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.