Tomograf Borne Sulinowo

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Borne Sulinowo

Tomograf Borne Sulinowo

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Borne Sulinowo? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Borne Sulinowo? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Borne Sulinowo stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Borne Sulinowo jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Borne Sulinowo wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Borne Sulinowo

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Borne Sulinowo

Miejscowość Borne Sulinowo to miasteczko, które znajduje się w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 78-449. Miasteczko należy do powiatu szczecineckiego. Obszar zajmuje 18,2 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1993. Liczba mieszkańców miejscowości Borne Sulinowo sięga ok. 4 984. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Borne Sulinowo gęstość zaludnienia wynosi 274,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 94, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZSZ.

Miasto Borne Sulinowo leży niedaleko takich miejscowości jak: Szczecinek (18,4km), Barwice (22,1km) , Czaplinek (20,0km) , Czarne (29,2km), Okonek (21,5km), Jastrowie (25,4km) , Wałcz (33,9km).

W każdej porze roku Borne Sulinowo i okolica przyciąga odwiedzających oferując sporo atrakcji. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Borne Sulinowo posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Borne Sulinowo i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasteczko Borne Sulinowo zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.