Tomograf Borów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Borów

Tomograf Borów

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Borów? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Borów? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Borów wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Borów jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Borów robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Borów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Borów

Miejscowość Borów to miasteczko, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-160. Miasteczko należy do powiatu strzelińskiego. Powierzchnia zajmuje 98,7 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Borów sięga ok. 5 324. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Borów gęstość zaludnienia wynosi 54 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DST.

Miejscowość Borów leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Jordanów Śląski (8,8 km), Kobierzyce (10,5 km) , Żórawina (9,6 km) , Kondratowice (12,8 km), Domaniów (9,9 km), Strzelin (12,5 km) , Łagiewniki (14,5 km).

Niezależnie od pory roku Borów i okolica urzeka odwiedzających oferując sporo atrakcji. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Borów posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Borów i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Borów tworzy komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.