Tomograf Borowa

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Borowa

Tomograf Borowa

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Borowa? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Borowa? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Borowa stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Borowa jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Borowa robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Borowa

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Borowa

Miasteczko Borowa to miasto, które leży w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 39-305. Miasto należy do powiatu mieleckiego. Obszar zajmuje 55,3 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Borowa osiąga ok. 5 566. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W mieście Borowa gęstość zaludnienia wynosi 101 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 17, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RMI.

Miejscowość Borowa leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Gawłuszowice (3,8 km), Mielec (12,1 km) , Czermin (5,3 km) , Padew Narodowa (13,0 km), Połaniec (7,3 km), Tuszów Narodowy (12,5 km) , Wadowice Górne (14,2 km).

Niezależnie od pory roku Borowa i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając ogrom atrakcji. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Borowa posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Borowa i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Borowa zapewnia wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.