Tomograf Braniewo

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Braniewo

Tomograf Braniewo

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Braniewo? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Braniewo? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Braniewo stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Braniewo jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Braniewo wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Braniewo

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Braniewo

Miejscowość Braniewo to miasto, które położone jest w połnocno-wschodniej Polsce, województwo Warmińsko-Mazurskie, kod pocztowy 14-500. Miejscowość należy do powiatu braniewskiego. Obszar zajmuje 12,4 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Braniewo osiąga ok. 17 074. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Braniewo gęstość zaludnienia wynosi 1 375,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 55, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od NBR.

Miejscowość Braniewo leży niedaleko takich miejscowości jak: Frombork (9,4km), Krynica Morska (24,3km) , Tolkm)icko (20,1km) , Orneta (35,6km), Młynary (22,5km), Pieniężno (25,6km) , Elbląg (36,7km).

Bez względu na porę roku Braniewo i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując moc atrakcji. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Braniewo posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Braniewo i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Braniewo stwarza komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.