Tomograf Brojce

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Brojce

Tomograf Brojce

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Brojce? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Brojce? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Brojce stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Brojce jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Brojce wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Brojce

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Brojce

Miasteczko Brojce to miasto, które leży w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 72-304. Miejscowość należy do powiatu gryfickiego. Powierzchnia zajmuje 118,0 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Brojce osiąga ok. 3 787. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Brojce gęstość zaludnienia wynosi 32 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 91, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZGY.

Miasteczko Brojce leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Rymań (11,7 km), Siemyśl (14,3 km) , Trzebiatów (12,8 km) , Resko (20,8 km), Gryfice (13,2 km), Płoty (18,2 km) , Karnice (21,0 km).

Bez względu na porę roku Brojce i okolica urzeka turystów zapewniając ogrom rozrywek. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Brojce posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Brojce i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasto Brojce zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.