Tomograf Brzeg Dolny

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Brzeg Dolny

Tomograf Brzeg Dolny

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Brzeg Dolny? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Brzeg Dolny? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Brzeg Dolny wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Brzeg Dolny jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Brzeg Dolny wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Brzeg Dolny

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Brzeg Dolny

Miasto Brzeg Dolny to miasteczko, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 56-120. Miasteczko należy do powiatu wołowskiego. Obszar zajmuje 17,2 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1663. Liczba mieszkańców miasta Brzeg Dolny wynosi ok. 12 486. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Brzeg Dolny gęstość zaludnienia wynosi 725,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DWL.

Miasto Brzeg Dolny leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Wołów (8,4km), Prusice (20,6km) , Środa Śląska (14,5km) , Trzebnica (25,0km), Oborniki Śląskie (14,7km), Prochowice (23,9km) , Ścinawa (25,2km).

Bez względu na porę roku Brzeg Dolny i okolica zachwyca odwiedzających oferując dużo atrakcji. Mieści się tu masa interesujących miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Brzeg Dolny posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Brzeg Dolny i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Brzeg Dolny oferuje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.