Tomograf Brzeżno

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Brzeżno

Tomograf Brzeżno

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Brzeżno? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Brzeżno? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Brzeżno wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Brzeżno jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Brzeżno robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Brzeżno

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Brzeżno

Miasteczko Brzeżno to miasteczko, które leży w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 78-316. Miasteczko należy do powiatu świdwińskiego. Powierzchnia zajmuje 110,8 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Brzeżno wynosi ok. 2 767. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Brzeżno gęstość zaludnienia wynosi 26 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 94, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZSD.

Miasto Brzeżno leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Łobez (11,8 km), Połczyn-Zdrój (18,7 km) , Świdwin (12,4 km) , Rąbino (20,2 km), Ostrowice (13,6 km), Drawsko Pomorskie (19,5 km) , Sławoborze (21,5 km).

Niezależnie od pory roku Brzeżno i okolica urzeka odwiedzających zapewniając dużo atrakcji. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Brzeżno posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Brzeżno i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasteczko Brzeżno stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.