Tomograf Ciężkowice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Ciężkowice

Tomograf Ciężkowice

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Ciężkowice? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Ciężkowice? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Ciężkowice wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Ciężkowice jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Ciężkowice wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Ciężkowice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Ciężkowice

Miasteczko Ciężkowice to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-190. Miejscowość należy do powiatu tarnowskiego. Obszar zajmuje 10,0 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1998. Liczba mieszkańców miasta Ciężkowice osiąga ok. 2 470. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Ciężkowice gęstość zaludnienia wynosi 247,2 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KTA.

Miasteczko Ciężkowice leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Bobowa (8,5km), Ryglice (15,7km) , Tuchów (13,5km) , Gorlice (19,8km), Zakliczyn (14,1km), Grybów (18,1km) , Wojnicz (21,5km).

Bez względu na porę roku Ciężkowice i okolica zachwyca turystów zapewniając dużo niespodzianek. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Ciężkowice posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Ciężkowice i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miejscowość Ciężkowice oferuje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.