Tomograf Dąbrowa

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Dąbrowa

Tomograf Dąbrowa

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Dąbrowa? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Dąbrowa? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Dąbrowa stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Dąbrowa jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Dąbrowa wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Dąbrowa

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Dąbrowa

Miasteczko Dąbrowa to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 06-522. Miasto należy do powiatu opolskiego. Powierzchnia zajmuje 130,8 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Dąbrowa wynosi ok. 8 213. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Dąbrowa gęstość zaludnienia wynosi 74 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od OPO.

Miasto Dąbrowa leży w pobliżu takich miejscowości jak: Komprachcice (8,4 km), Tułowice (11,8 km) , Dobrzeń Wielki (11,5 km) , Prószków (14,6 km), Lewin Brzeski (11,6 km), Niemodlin (13,1 km) , Popielów (15,5 km).

W każdej porze roku Dąbrowa i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając ogrom atrakcji. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Dąbrowa posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Dąbrowa i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Dąbrowa daje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.