Tomograf Dąbrowa Tarnowska

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Dąbrowa Tarnowska

Tomograf Dąbrowa Tarnowska

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Dąbrowa Tarnowska? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Dąbrowa Tarnowska? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Dąbrowa Tarnowska stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Dąbrowa Tarnowska jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Dąbrowa Tarnowska robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Dąbrowa Tarnowska

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Dąbrowa Tarnowska

Miasto Dąbrowa Tarnowska to miasto, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-200. Miejscowość należy do powiatu dąbrowskiego. Powierzchnia zajmuje 23,1 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1693. Liczba mieszkańców miejscowości Dąbrowa Tarnowska osiąga ok. 11 924. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Dąbrowa Tarnowska gęstość zaludnienia wynosi 516,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KDA.

Miasto Dąbrowa Tarnowska leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Żabno (8,5km), Tarnów (18,1km) , Radłów (14,0km) , Wojnicz (26,3km), Szczucin (16,3km), Radomyśl Wielki (20,8km) , Stopnica (29,8km).

Niezależnie od pory roku Dąbrowa Tarnowska i okolica urzeka turystów gwarantując ogrom rozrywek. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Dąbrowa Tarnowska posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Dąbrowa Tarnowska i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miejscowość Dąbrowa Tarnowska zapewnia wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.