Tomograf Dąbrówno

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Dąbrówno

Tomograf Dąbrówno

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Dąbrówno? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Dąbrówno? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Dąbrówno wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Dąbrówno jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Dąbrówno robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Dąbrówno

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Dąbrówno

Miasteczko Dąbrówno to miasto, które położone jest w połnocno-wschodniej Polsce, województwo Warmińsko-Mazurskie, kod pocztowy 14-120. Miejscowość należy do powiatu ostródzkiego. Powierzchnia zajmuje 165,7 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Dąbrówno wynosi ok. 4 362. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Dąbrówno gęstość zaludnienia wynosi 27 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 89, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od NOS.

Miasto Dąbrówno leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Grunwald (6,7 km), Płośnica (20,8 km) , Rybno (8,0 km) , Kozłowo (21,7 km), Grodziczno (19,0 km), Olsztynek (21,1 km) , Lubawa (21,8 km).

Niezależnie od pory roku Dąbrówno i okolica przyciąga turystów zapewniając wiele niespodzianek. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Dąbrówno posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Dąbrówno i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Dąbrówno tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.