Tomograf Daleszyce

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Daleszyce

Tomograf Daleszyce

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Daleszyce? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Daleszyce? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Daleszyce stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Daleszyce jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Daleszyce wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Daleszyce

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Daleszyce

Miejscowość Daleszyce to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Świętokrzyskie, kod pocztowy 26-021. Miejscowość należy do powiatu kieleckiego. Powierzchnia zajmuje 15,5 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1569. Liczba mieszkańców miejscowości Daleszyce osiąga ok. 2 923. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Daleszyce gęstość zaludnienia wynosi 188,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 41, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od TKI.

Miasteczko Daleszyce leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Pierzchnica (12,2km), Bodzentyn (18,6km) , Kielce (14,5km) , Nowa Słupia (20,9km), Morawica (14,8km), Łagów (19,6km) , Chmielnik (21,3km).

Bez względu na porę roku Daleszyce i okolica urzeka turystów oferując sporo niespodzianek. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Daleszyce posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Daleszyce i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Daleszyce zapewnia pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.