Tomograf Damnica

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Damnica

Tomograf Damnica

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Damnica? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Damnica? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Damnica stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Damnica jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Damnica wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Damnica

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Damnica

Miasto Damnica to miasteczko, które położone jest w północnej Polsce, województwo Pomorskie, kod pocztowy 76-231. Miasto należy do powiatu słupskiego. Obszar zajmuje 167,7 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Damnica osiąga ok. 6 171. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Damnica gęstość zaludnienia wynosi 37 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 59, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od GSL.

Miasto Damnica leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Potęgowo (14,1 km), Słupsk (16,0 km) , Dębnica Kaszubska (14,8 km) , Smołdzino (20,5 km), Główczyce (15,8 km), Kobylnica (18,6 km) , Czarna Dąbrówka (25,1 km).

Niezależnie od pory roku Damnica i okolica zachwyca turystów gwarantując ogrom niespodzianek. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Damnica posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Damnica i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasteczko Damnica tworzy pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.