Tomograf Dębno

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Dębno

Tomograf Dębno

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Dębno? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Dębno? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Dębno stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Dębno jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Dębno wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Dębno

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Dębno

Miasto Dębno to miasto, które położone jest w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 32-852. Miejscowość należy do powiatu myśliborskiego. Powierzchnia zajmuje 19,5 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1570. Liczba mieszkańców miejscowości Dębno sięga ok. 13 931. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Dębno gęstość zaludnienia wynosi 714,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZMY.

Miasteczko Dębno leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Mieszkowice (14,8km), Myślibórz (23,5km) , Witnica (15,3km) , Trzcińsko-Zdrój (25,8km), Kostrzyn nad Odrą (17,2km), Moryń (24,4km) , Chojna (30,9km).

Bez względu na porę roku Dębno i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując dużo atrakcji. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Dębno posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Dębno i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Dębno daje wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.