Tomograf Dębno

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Dębno

Tomograf Dębno

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Dębno? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Dębno? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Dębno wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Dębno jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Dębno robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Dębno

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Dębno

Miasto Dębno to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-852. Miasteczko należy do powiatu myśliborskiego. Powierzchnia zajmuje 19,5 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1570. Liczba mieszkańców miasteczka Dębno wynosi ok. 13 931. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Dębno gęstość zaludnienia wynosi 714,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZMY.

Miasteczko Dębno leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Mieszkowice (14,8km), Myślibórz (23,5km) , Witnica (15,3km) , Trzcińsko-Zdrój (25,8km), Kostrzyn nad Odrą (17,2km), Moryń (24,4km) , Chojna (30,9km).

Niezależnie od pory roku Dębno i okolica urzeka turystów zapewniając wiele rozrywek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Dębno posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Dębno i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Dębno zapewnia wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.