Tomograf Dobra

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Dobra

Tomograf Dobra

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Dobra? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Dobra? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Dobra stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Dobra jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Dobra wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Dobra

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Dobra

Miasteczko Dobra to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-642. Miasto należy do powiatu limanowskiego. Obszar zajmuje 109,9 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Dobra wynosi ok. 9 967. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Dobra gęstość zaludnienia wynosi 90 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KLI.

Miasto Dobra leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Tymbark (5,1 km), Limanowa (12,4 km) , Jodłownik (6,4 km) , Mszana Dolna (13,4 km), Słopnice (7,2 km), Wiśniowa (12,5 km) , Kamienica (13,7 km).

Niezależnie od pory roku Dobra i okolica urzeka turystów oferując ogrom rozrywek. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Dobra posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Dobra i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Dobra stwarza komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.