Tomograf Domaniów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Domaniów

Tomograf Domaniów

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Domaniów? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Domaniów? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Domaniów wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Domaniów jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Domaniów wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Domaniów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Domaniów

Miasteczko Domaniów to miasteczko, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 55-216. Miasto należy do powiatu oławskiego. Powierzchnia zajmuje 94,5 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Domaniów wynosi ok. 5 215. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Domaniów gęstość zaludnienia wynosi 56 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DOA.

Miasteczko Domaniów leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Żórawina (8,6 km), Oława (12,6 km) , Borów (9,9 km) , Siechnice (15,4 km), Wiązów (10,4 km), Strzelin (13,6 km) , Kobierzyce (16,6 km).

W każdej porze roku Domaniów i okolica przyciąga turystów zapewniając moc atrakcji. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Domaniów posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Domaniów i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Domaniów tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.