Tomograf Domaradz

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Domaradz

Tomograf Domaradz

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Domaradz? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Domaradz? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Domaradz wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Domaradz jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Domaradz wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Domaradz

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Domaradz

Miejscowość Domaradz to miasto, które położone jest w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 36-230. Miasto należy do powiatu brzozowskiego. Obszar zajmuje 56,5 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Domaradz wynosi ok. 6 112. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Domaradz gęstość zaludnienia wynosi 108 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 13, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RBR.

Miejscowość Domaradz leży blisko takich miejscowości jak: Jasienica Rosielna (4,8 km), Błażowa (13,0 km) , Niebylec (5,5 km) , Strzyżów (14,0 km), Brzozów (12,2 km), Korczyna (13,3 km) , Lubenia (14,6 km).

Bez względu na porę roku Domaradz i okolica zachwyca turystów zapewniając sporo rozrywek. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Domaradz posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Domaradz i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miejscowość Domaradz daje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.