Tomograf Domaszowice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Domaszowice

Tomograf Domaszowice

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Domaszowice? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Domaszowice? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Domaszowice stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Domaszowice jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Domaszowice robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Domaszowice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Domaszowice

Miejscowość Domaszowice to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 46-146. Miejscowość należy do powiatu namysłowskiego. Obszar zajmuje 114,0 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Domaszowice sięga ok. 3 635. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Domaszowice gęstość zaludnienia wynosi 32 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ONA.

Miasto Domaszowice leży w pobliżu takich miejscowości jak: Rychtal (11,4 km), Namysłów (14,8 km) , Wołczyn (11,7 km) , Trzcinica (16,1 km), Świerczów (13,0 km), Pokój (15,7 km) , Wilków (17,6 km).

W każdej porze roku Domaszowice i okolica urzeka odwiedzających zapewniając wiele rozrywek. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Domaszowice posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Domaszowice i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Domaszowice oferuje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.