Tomograf Dominowo

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Dominowo

Tomograf Dominowo

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Dominowo? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Dominowo? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Dominowo wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Dominowo jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Dominowo robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Dominowo

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Dominowo

Miasto Dominowo to miasto, które leży w zachodniej Polsce, województwo Wielkopolskie, kod pocztowy 64-510. Miasto należy do powiatu średzkiego. Powierzchnia zajmuje 79,4 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Dominowo osiąga ok. 2 984. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Dominowo gęstość zaludnienia wynosi 38 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 61, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od PSR.

Miasto Dominowo leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Nekla (9,0 km), Miłosław (12,3 km) , Środa Wielkopolska (9,3 km) , Kleszczewo (16,8 km), Kostrzyn (12,3 km), Września (13,7 km) , Czerniejewo (17,3 km).

Niezależnie od pory roku Dominowo i okolica urzeka turystów gwarantując sporo atrakcji. Położonych jest tu wiele interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Dominowo posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Dominowo i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasteczko Dominowo stwarza wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.