Tomograf Dragacz

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Dragacz

Tomograf Dragacz

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Dragacz? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Dragacz? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Dragacz stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Dragacz jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Dragacz robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Dragacz

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Dragacz

Miasteczko Dragacz to miasto, które leży w centralno-północnej Polsce, województwo Kujawsko-Pomorskie, kod pocztowy 86-134. Miasto należy do powiatu świeckiego. Powierzchnia zajmuje 111,8 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Dragacz wynosi ok. 7 279. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Dragacz gęstość zaludnienia wynosi 65 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 52, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od CSW.

Miasto Dragacz leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Grudziądz (2,6 km), Nowe (15,9 km) , Gruta (14,0 km) , Warlubie (17,5 km), Rogóźno (14,5 km), Jeżewo (16,8 km) , Radzyń Chełmiński (18,8 km).

W każdej porze roku Dragacz i okolica zachwyca turystów zapewniając ogrom rozrywek. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Dragacz posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Dragacz i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasto Dragacz tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.