Tomograf Dubeninki

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Dubeninki

Tomograf Dubeninki

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Dubeninki? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Dubeninki? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Dubeninki wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Dubeninki jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Dubeninki robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Dubeninki

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Dubeninki

Miasto Dubeninki to miasto, które znajduje się w połnocno-wschodniej Polsce, województwo Warmińsko-Mazurskie, kod pocztowy 19-504. Miasteczko należy do powiatu gołdapskiego. Obszar zajmuje 205,3 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Dubeninki wynosi ok. 3 016. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Dubeninki gęstość zaludnienia wynosi 15 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 87, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od NGO.

Miejscowość Dubeninki leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Przerośl (7,6 km), Wiżajny (21,7 km) , Filipów (12,7 km) , Jeleniewo (23,1 km), Gołdap (16,7 km), Bakałarzewo (22,5 km) , Kowale Oleckie (23,8 km).

W każdej porze roku Dubeninki i okolica zachwyca odwiedzających oferując moc niespodzianek. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Dubeninki posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Dubeninki i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasteczko Dubeninki stwarza pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.