Tomograf Dubiecko

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Dubiecko

Tomograf Dubiecko

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Dubiecko? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Dubiecko? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Dubiecko wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Dubiecko jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Dubiecko wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Dubiecko

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Dubiecko

Miejscowość Dubiecko to miasteczko, które położone jest w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 37-750. Miasteczko należy do powiatu przemyskiego. Obszar zajmuje 154,3 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Dubiecko osiąga ok. 9 277. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Dubiecko gęstość zaludnienia wynosi 60 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 16, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RPR.

Miejscowość Dubiecko leży w pobliżu takich miejscowości jak: Krzywcza (9,7 km), Pruchnik (12,4 km) , Jawornik Polski (10,8 km) , Bircza (16,5 km), Dynów (11,5 km), Nozdrzec (15,2 km) , Kańczuga (17,3 km).

W każdej porze roku Dubiecko i okolica urzeka turystów oferując moc atrakcji. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Dubiecko posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Dubiecko i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasteczko Dubiecko daje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.