Tomograf Dukla

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Dukla

Tomograf Dukla

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Dukla? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Dukla? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Dukla wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Dukla jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Dukla wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Dukla

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Dukla

Miasteczko Dukla to miasto, które leży w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 38-450. Miasto należy do powiatu krośnieńskiego. Obszar zajmuje 5,5 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1380. Liczba mieszkańców miejscowości Dukla osiąga ok. 2 098. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Dukla gęstość zaludnienia wynosi 382,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 13, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RKR.

Miasteczko Dukla leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Iwonicz-Zdrój (7,7km), Jedlicze (18,2km) , Rymanów (13,5km) , Brzozów (28,7km), Krosno (15,3km), Jasło (25,9km) , Kołaczyce (33,3km).

Bez względu na porę roku Dukla i okolica zachwyca turystów oferując sporo rozrywek. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Dukla posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Dukla i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Dukla zapewnia komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.