Tomograf Duszniki-Zdrój

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Duszniki-Zdrój

Tomograf Duszniki-Zdrój

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Duszniki-Zdrój? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Duszniki-Zdrój? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Duszniki-Zdrój wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Duszniki-Zdrój jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Duszniki-Zdrój robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Duszniki-Zdrój

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Duszniki-Zdrój

Miasto Duszniki-Zdrój to miasteczko, które położone jest w zachodniej Polsce, województwo Wielkopolskie, kod pocztowy 57-340. Miasteczko należy do powiatu kłodzkiego. Obszar zajmuje 22,3 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1346. Liczba mieszkańców miejscowości Duszniki-Zdrój sięga ok. 4 728. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Duszniki-Zdrój gęstość zaludnienia wynosi 212,2 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DKL.

Miasto Duszniki-Zdrój leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Szczytna (4,2km), Kudowa-Zdrój (11,3km) , Polanica-Zdrój (8,9km) , Nowa Ruda (21,1km), Radków (11,2km), Kłodzko (19,5km) , Bystrzyca Kłodzka (21,3km).

Bez względu na porę roku Duszniki-Zdrój i okolica urzeka turystów zapewniając sporo rozrywek. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Duszniki-Zdrój posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Duszniki-Zdrój i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasteczko Duszniki-Zdrój stwarza pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.