Tomograf Duszniki

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Duszniki

Tomograf Duszniki

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Duszniki? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Duszniki? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Duszniki stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Duszniki jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Duszniki wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Duszniki

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Duszniki

Miasteczko Duszniki to miasteczko, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 64-550. Miasteczko należy do powiatu szamotulskiego. Powierzchnia zajmuje 156,3 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Duszniki sięga ok. 8 933. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Duszniki gęstość zaludnienia wynosi 56 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 61, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od PSZ.

Miejscowość Duszniki leży niedaleko takich miejscowości jak: Buk (10,6 km), Opalenica (14,3 km) , Kaźmierz (10,9 km) , Tarnowo Podgórne (16,3 km), Kuślin (11,7 km), Pniewy (14,7 km) , Lwówek (17,4 km).

Bez względu na porę roku Duszniki i okolica urzeka turystów gwarantując moc atrakcji. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Duszniki posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Duszniki i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasto Duszniki daje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.