Tomograf Fredropol

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Fredropol

Tomograf Fredropol

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Fredropol? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Fredropol? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Fredropol stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Fredropol jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Fredropol robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Fredropol

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Fredropol

Miejscowość Fredropol to miasto, które leży w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 37-734. Miasteczko należy do powiatu przemyskiego. Obszar zajmuje 159,6 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Fredropol sięga ok. 5 565. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Fredropol gęstość zaludnienia wynosi 35 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 16, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RPR.

Miasto Fredropol leży blisko takich miast i miasteczek jak: Krasiczyn (10,0 km), Ustrzyki Dolne (18,2 km) , Bircza (13,2 km) , Żurawica (20,2 km), Przemyśl (15,6 km), Krzywcza (20,0 km) , Tyrawa Wołoska (24,1 km).

Bez względu na porę roku Fredropol i okolica przyciąga turystów oferując sporo niespodzianek. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Fredropol posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Fredropol i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasto Fredropol oferuje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.