Tomograf Gierałtowice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Gierałtowice

Tomograf Gierałtowice

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Gierałtowice? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Gierałtowice? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Gierałtowice stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Gierałtowice jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Gierałtowice robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Gierałtowice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Gierałtowice

Miasto Gierałtowice to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Śląskie, kod pocztowy 44-186. Miasteczko należy do powiatu gliwickiego. Powierzchnia zajmuje 38,1 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Gierałtowice sięga ok. 12 009. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Gierałtowice gęstość zaludnienia wynosi 313 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 32, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od SGL.

Miasto Gierałtowice leży blisko takich miejscowości jak: Ornontowice (4,9 km), Sośnicowice (15,6 km) , Czerwionka-Leszczyny (9,3 km) , Zbrosławice (21,3 km), Pilchowice (12,3 km), Wyry (16,1 km) , Suszec (22,8 km).

W każdej porze roku Gierałtowice i okolica przyciąga odwiedzających oferując sporo niespodzianek. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Gierałtowice posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Gierałtowice i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasto Gierałtowice zapewnia komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.