Tomograf Giżycko

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Giżycko

Tomograf Giżycko

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Giżycko? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Giżycko? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Giżycko wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Giżycko jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Giżycko wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Giżycko

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Giżycko

Miasto Giżycko to miasteczko, które położone jest w połnocno-wschodniej Polsce, województwo Warmińsko-Mazurskie, kod pocztowy 11-500. Miasteczko należy do powiatu giżyckiego. Powierzchnia zajmuje 13,7 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1612. Liczba mieszkańców miasteczka Giżycko sięga ok. 29 480. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Giżycko gęstość zaludnienia wynosi 2 148,7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 87, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od NGI.

Miasto Giżycko leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Ryn (18,1km), Orzysz (27,8km) , Węgorzewo (19,8km) , Mrągowo (35,8km), Kętrzyn (26,0km), Mikołajki (29,0km) , Reszel (40,6km).

Bez względu na porę roku Giżycko i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając moc rozrywek. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Giżycko posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Giżycko i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasto Giżycko tworzy wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.