Tomograf Gliwice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Gliwice

Tomograf Gliwice

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Gliwice? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Gliwice? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Gliwice stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Gliwice jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Gliwice robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Gliwice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Gliwice

Miasteczko Gliwice to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Śląskie, kod pocztowy 44-100. Miasteczko należy do powiatu miasto na prawach powiatu. Powierzchnia zajmuje 133,9 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1276. Liczba mieszkańców miejscowości Gliwice osiąga ok. 181 309. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Gliwice gęstość zaludnienia wynosi 1 354,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 32, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od SG.

Miasteczko Gliwice leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Knurów (8,1km), Pyskowice (11,5km) , Zabrze (8,8km) , Czerwionka-Leszczyny (16,2km), Sośnicowice (10,4km), Ruda Śląska (13,8km) , Świętochłowice (17,5km).

W każdej porze roku Gliwice i okolica przyciąga odwiedzających oferując ogrom rozrywek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Gliwice posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Gliwice i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasto Gliwice oferuje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.