Tomograf Głuszyca

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Głuszyca

Tomograf Głuszyca

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Głuszyca? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Głuszyca? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Głuszyca wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Głuszyca jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Głuszyca robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Głuszyca

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Głuszyca

Miasto Głuszyca to miasteczko, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 58-340. Miasteczko należy do powiatu wałbrzyskiego. Obszar zajmuje 16,2 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1962. Liczba mieszkańców miasta Głuszyca sięga ok. 6 431. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Głuszyca gęstość zaludnienia wynosi 396,7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DBA, DB.

Miasto Głuszyca leży blisko takich miast i miasteczek jak: Jedlina-Zdrój (4,0km), Boguszów-Gorce (14,0km) , Wałbrzych (12,4km) , Nowa Ruda (15,2km), Mieroszów (13,1km), Pieszyce (15,1km) , Szczawno-Zdrój (16,2km).

W każdej porze roku Głuszyca i okolica zachwyca odwiedzających gwarantując ogrom rozrywek. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Głuszyca posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Głuszyca i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasto Głuszyca oferuje wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.