Tomograf Goleniów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Goleniów

Tomograf Goleniów

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Goleniów? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Goleniów? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Goleniów stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Goleniów jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Goleniów wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Goleniów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Goleniów

Miejscowość Goleniów to miasto, które położone jest w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 72-100. Miejscowość należy do powiatu goleniowskiego. Powierzchnia zajmuje 11,8 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1268. Liczba mieszkańców miejscowości Goleniów osiąga ok. 22 553. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Goleniów gęstość zaludnienia wynosi 1 914,5 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 91, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZGL.

Miasto Goleniów leży blisko takich miast i miasteczek jak: Stepnica (16,6km), Nowogard (22,6km) , Police (17,0km) , Stargard (29,2km), Maszewo (17,1km), Szczecin (23,6km) , Golczewo (30,6km).

Niezależnie od pory roku Goleniów i okolica zachwyca turystów oferując sporo niespodzianek. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Goleniów posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Goleniów i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Goleniów daje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.