Tomograf Gromadka

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Gromadka

Tomograf Gromadka

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Gromadka? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Gromadka? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Gromadka stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Gromadka jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Gromadka wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Gromadka

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Gromadka

Miejscowość Gromadka to miasteczko, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 59-706. Miasteczko należy do powiatu bolesławieckiego. Powierzchnia zajmuje 267,7 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Gromadka wynosi ok. 5 345. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Gromadka gęstość zaludnienia wynosi 20 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 76, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DBL.

Miasteczko Gromadka leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Chocianów (11,7 km), Bolesławiec (17,3 km) , Warta Bolesławiecka (15,4 km) , Zagrodno (20,3 km), Chojnów (15,6 km), Przemków (18,5 km) , Osiecznica (24,0 km).

Bez względu na porę roku Gromadka i okolica urzeka turystów oferując wiele rozrywek. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Gromadka posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Gromadka i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasteczko Gromadka zapewnia komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.