Tomograf Gromnik

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Gromnik

Tomograf Gromnik

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Gromnik? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Gromnik? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Gromnik stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Gromnik jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Gromnik wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Gromnik

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Gromnik

Miejscowość Gromnik to miasto, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-180. Miejscowość należy do powiatu tarnowskiego. Obszar zajmuje 69,7 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Gromnik osiąga ok. 8 893. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Gromnik gęstość zaludnienia wynosi 127 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KTA.

Miejscowość Gromnik leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Ciężkowice (5,9 km), Pleśna (10,9 km) , Rzepiennik Strzyżewski (6,3 km) , Zakliczyn (13,5 km), Tuchów (7,7 km), Ryglice (13,4 km) , Bobowa (14,2 km).

Niezależnie od pory roku Gromnik i okolica urzeka turystów gwarantując sporo atrakcji. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Gromnik posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Gromnik i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasto Gromnik daje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.