Tomograf Gryfino

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Gryfino

Tomograf Gryfino

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Gryfino? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Gryfino? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Gryfino wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Gryfino jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Gryfino wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Gryfino

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Gryfino

Miasteczko Gryfino to miasteczko, które położone jest w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 74-100. Miasteczko należy do powiatu gryfińskiego. Powierzchnia zajmuje 9,6 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1254. Liczba mieszkańców miasta Gryfino wynosi ok. 21 393. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Gryfino gęstość zaludnienia wynosi 2 233,1 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 91, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZGR.

Miejscowość Gryfino leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Szczecin (20,1km), Trzcińsko-Zdrój (32,9km) , Pyrzyce (29,4km) , Stargard (38,5km), Chojna (32,3km), Police (33,8km) , Goleniów (41,3km).

W każdej porze roku Gryfino i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając ogrom niespodzianek. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Gryfino posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Gryfino i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasto Gryfino stwarza pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.