Tomograf Haczów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Haczów

Tomograf Haczów

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Haczów? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Haczów? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Haczów wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Haczów jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Haczów robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Haczów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Haczów

Miasto Haczów to miasteczko, które położone jest w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 36-213. Miasto należy do powiatu brzozowskiego. Powierzchnia zajmuje 71,7 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Haczów wynosi ok. 9 161. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W mieście Haczów gęstość zaludnienia wynosi 129 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 13, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RBR.

Miasto Haczów leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Krościenko Wyżne (6,0 km), Brzozów (9,7 km) , Korczyna (7,9 km) , Rymanów (10,3 km), Miejsce Piastowe (8,3 km), Besko (9,9 km) , Jasienica Rosielna (10,3 km).

W każdej porze roku Haczów i okolica urzeka odwiedzających oferując sporo atrakcji. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Haczów posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Haczów i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasteczko Haczów zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.