Tomograf Iwonicz-Zdrój

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Iwonicz-Zdrój

Tomograf Iwonicz-Zdrój

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Iwonicz-Zdrój? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Iwonicz-Zdrój? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Iwonicz-Zdrój stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Iwonicz-Zdrój jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Iwonicz-Zdrój robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Iwonicz-Zdrój

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Iwonicz-Zdrój

Miejscowość Iwonicz-Zdrój to miasteczko, które znajduje się w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 38-440. Miejscowość należy do powiatu krośnieńskiego. Obszar zajmuje 5,9 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1973. Liczba mieszkańców miejscowości Iwonicz-Zdrój sięga ok. 1 798. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Iwonicz-Zdrój gęstość zaludnienia wynosi 305,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 13, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RKR.

Miasteczko Iwonicz-Zdrój leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Rymanów (5,8km), Jedlicze (19,9km) , Dukla (7,7km) , Sanok (30,0km), Krosno (13,4km), Brzozów (22,0km) , Jasło (30,5km).

Bez względu na porę roku Iwonicz-Zdrój i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając dużo atrakcji. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Iwonicz-Zdrój posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Iwonicz-Zdrój i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasto Iwonicz-Zdrój tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.