Tomograf Jasienica Rosielna

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Jasienica Rosielna

Tomograf Jasienica Rosielna

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Jasienica Rosielna? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Jasienica Rosielna? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Jasienica Rosielna stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Jasienica Rosielna jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Jasienica Rosielna wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Jasienica Rosielna

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Jasienica Rosielna

Miejscowość Jasienica Rosielna to miasteczko, które położone jest w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 36-220. Miejscowość należy do powiatu brzozowskiego. Powierzchnia zajmuje 57,1 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Jasienica Rosielna wynosi ok. 7 829. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Jasienica Rosielna gęstość zaludnienia wynosi 137 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 13, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RBR.

Miejscowość Jasienica Rosielna leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Domaradz (4,8 km), Haczów (10,3 km) , Brzozów (7,8 km) , Krościenko Wyżne (12,9 km), Niebylec (10,3 km), Korczyna (11,2 km) , Dydnia (15,8 km).

Niezależnie od pory roku Jasienica Rosielna i okolica przyciąga turystów gwarantując ogrom atrakcji. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Jasienica Rosielna posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Jasienica Rosielna i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasto Jasienica Rosielna stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.