Tomograf Jasło

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Jasło

Tomograf Jasło

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Jasło? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Jasło? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Jasło wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Jasło jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Jasło wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Jasło

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Jasło

Miasto Jasło to miasteczko, które leży w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 38-200. Miasto należy do powiatu jasielskiego. Obszar zajmuje 36,5 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1365. Liczba mieszkańców miasteczka Jasło wynosi ok. 35 445. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Jasło gęstość zaludnienia wynosi 970,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 13, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RJS.

Miasteczko Jasło leży w pobliżu takich miejscowości jak: Kołaczyce (7,5km), Brzostek (15,6km) , Jedlicze (13,0km) , Gorlice (24,6km), Biecz (15,0km), Krosno (22,2km) , Dukla (25,9km).

Niezależnie od pory roku Jasło i okolica zachwyca turystów gwarantując dużo atrakcji. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Jasło posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Jasło i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Jasło oferuje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.