Tomograf Jawor

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Jawor

Tomograf Jawor

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Jawor? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Jawor? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Jawor wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Jawor jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Jawor robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Jawor

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Jawor

Miasto Jawor to miasto, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 59-400. Miejscowość należy do powiatu jaworskiego. Obszar zajmuje 18,8 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Jawor wynosi ok. 23 266. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Jawor gęstość zaludnienia wynosi 1 237,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 76, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DJA.

Miasteczko Jawor leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Strzegom (15,6km), Złotoryja (20,1km) , Bolków (15,6km) , Wojcieszów (21,7km), Legnica (17,1km), Świerzawa (20,9km) , Jaworzyna Śląska (23,3km).

Bez względu na porę roku Jawor i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając sporo atrakcji. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Jawor posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Jawor i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasto Jawor stwarza komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.