Tomograf Jedlicze

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Jedlicze

Tomograf Jedlicze

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Jedlicze? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Jedlicze? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Jedlicze wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Jedlicze jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Jedlicze robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Jedlicze

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Jedlicze

Miasto Jedlicze to miasteczko, które leży w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 38-460. Miejscowość należy do powiatu krośnieńskiego. Powierzchnia zajmuje 10,6 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1768. Liczba mieszkańców miejscowości Jedlicze wynosi ok. 5 761. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Jedlicze gęstość zaludnienia wynosi 543,5 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 13, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RKR.

Miasteczko Jedlicze leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Krosno (9,3km), Kołaczyce (18,4km) , Jasło (13,0km) , Strzyżów (19,9km), Dukla (18,2km), Iwonicz-Zdrój (19,9km) , Rymanów (22,2km).

Niezależnie od pory roku Jedlicze i okolica urzeka odwiedzających zapewniając moc atrakcji. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasta. Jedlicze posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Jedlicze i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Jedlicze daje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.