Tomograf Jedlina-Zdrój

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Jedlina-Zdrój

Tomograf Jedlina-Zdrój

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Jedlina-Zdrój? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Jedlina-Zdrój? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Jedlina-Zdrój stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Jedlina-Zdrój jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Jedlina-Zdrój robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Jedlina-Zdrój

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Jedlina-Zdrój

Miasto Jedlina-Zdrój to miasto, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 58-330. Miasto należy do powiatu wałbrzyskiego. Obszar zajmuje 17,5 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1768. Liczba mieszkańców miasta Jedlina-Zdrój sięga ok. 4 887. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Jedlina-Zdrój gęstość zaludnienia wynosi 280,1 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DB.

Miasto Jedlina-Zdrój leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Głuszyca (4,0km), Szczawno-Zdrój (12,2km) , Wałbrzych (8,4km) , Świebodzice (15,4km), Boguszów-Gorce (10,7km), Mieroszów (12,6km) , Pieszyce (16,7km).

Niezależnie od pory roku Jedlina-Zdrój i okolica zachwyca turystów zapewniając sporo atrakcji. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Jedlina-Zdrój posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Jedlina-Zdrój i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasto Jedlina-Zdrój daje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.