Tomograf Jedwabne

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Jedwabne

Tomograf Jedwabne

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Jedwabne? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Jedwabne? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Jedwabne stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Jedwabne jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Jedwabne wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Jedwabne

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Jedwabne

Miasteczko Jedwabne to miasto, które znajduje się w północno-wschodniej Polsce, województwo Podlaskie, kod pocztowy 18-420. Miejscowość należy do powiatu łomżyńskiego. Powierzchnia zajmuje 4,5 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Jedwabne osiąga ok. 1 624. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Jedwabne gęstość zaludnienia wynosi 357,7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 86, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od BLM.

Miasto Jedwabne leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Stawiski (14,3km), Nowogród (28,7km) , Łomża (20,0km) , Tykocin (32,7km), Kolno (27,9km), Szczuczyn (30,9km) , Zambrów (33,6km).

Bez względu na porę roku Jedwabne i okolica urzeka turystów zapewniając wiele niespodzianek. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Jedwabne posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Jedwabne i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasteczko Jedwabne daje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.