Tomograf Jelcz-Laskowice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Jelcz-Laskowice

Tomograf Jelcz-Laskowice

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Jelcz-Laskowice? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Jelcz-Laskowice? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Jelcz-Laskowice wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Jelcz-Laskowice jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Jelcz-Laskowice robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Jelcz-Laskowice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Jelcz-Laskowice

Miasteczko Jelcz-Laskowice to miasteczko, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 55-220. Miasto należy do powiatu oławskiego. Powierzchnia zajmuje 17,1 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1987. Liczba mieszkańców miasteczka Jelcz-Laskowice wynosi ok. 15 867. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Jelcz-Laskowice gęstość zaludnienia wynosi 930,1 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DOA.

Miasteczko Jelcz-Laskowice leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Oława (8,5km), Brzeg (20,7km) , Siechnice (11,9km) , Oleśnica (22,0km), Bierutów (19,7km), Wrocław (21,7km) , Wiązów (24,4km).

Bez względu na porę roku Jelcz-Laskowice i okolica zachwyca turystów gwarantując wiele rozrywek. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Jelcz-Laskowice posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Jelcz-Laskowice i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasteczko Jelcz-Laskowice stwarza komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.