Tomograf Jeleniewo

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Jeleniewo

Tomograf Jeleniewo

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Jeleniewo? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Jeleniewo? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Jeleniewo wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Jeleniewo jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Jeleniewo robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Jeleniewo

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Jeleniewo

Miasteczko Jeleniewo to miasto, które znajduje się w północno-wschodniej Polsce, województwo Podlaskie, kod pocztowy 16-404. Miasteczko należy do powiatu suwalskiego. Obszar zajmuje 131,4 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Jeleniewo wynosi ok. 3 172. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Jeleniewo gęstość zaludnienia wynosi 24 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 87, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od BSU.

Miasteczko Jeleniewo leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Suwałki (11,0 km), Przerośl (15,7 km) , Szypliszki (13,3 km) , Filipów (17,6 km), Rutka-Tartak (14,0 km), Wiżajny (17,4 km) , Puńsk (19,7 km).

W każdej porze roku Jeleniewo i okolica przyciąga turystów gwarantując dużo atrakcji. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Jeleniewo posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Jeleniewo i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miejscowość Jeleniewo stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.