Tomograf Jeżów Sudecki

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Jeżów Sudecki

Tomograf Jeżów Sudecki

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Jeżów Sudecki? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Jeżów Sudecki? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Jeżów Sudecki stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Jeżów Sudecki jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Jeżów Sudecki robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Jeżów Sudecki

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Jeżów Sudecki

Miasto Jeżów Sudecki to miasto, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 58-521. Miasteczko należy do powiatu jeleniogórskiego. Powierzchnia zajmuje 94,3 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Jeżów Sudecki sięga ok. 7 283. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Jeżów Sudecki gęstość zaludnienia wynosi 77 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 75, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DJE.

Miasto Jeżów Sudecki leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Wleń (10,1 km), Podgórzyn (12,7 km) , Mysłakowice (10,9 km) , Janowice Wielkie (14,2 km), Stara Kamienica (11,5 km), Świerzawa (13,8 km) , Lubomierz (18,3 km).

W każdej porze roku Jeżów Sudecki i okolica przyciąga odwiedzających oferując dużo rozrywek. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Jeżów Sudecki posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Jeżów Sudecki i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Jeżów Sudecki oferuje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.