Tomograf Jeżów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Jeżów

Tomograf Jeżów

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Jeżów? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Jeżów? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Jeżów wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Jeżów jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Jeżów wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Jeżów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Jeżów

Miasteczko Jeżów to miasto, które leży w centralnej Polsce, województwo Łódzkie, kod pocztowy 95-047. Miasto należy do powiatu brzezińskiego. Obszar zajmuje 64,1 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Jeżów sięga ok. 3 437. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Jeżów gęstość zaludnienia wynosi 54 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 46, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ELW EBR.

Miejscowość Jeżów leży w pobliżu takich miejscowości jak: Słupia (4,5 km), Lipce Reymontowskie (9,5 km) , Rogów (5,7 km) , Żelechlinek (11,9 km), Głuchów (6,7 km), Godzianów (10,2 km) , Koluszki (13,1 km).

W każdej porze roku Jeżów i okolica urzeka odwiedzających oferując wiele rozrywek. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Jeżów posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Jeżów i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Jeżów oferuje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.