Tomograf Jeżowe

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Jeżowe

Tomograf Jeżowe

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Jeżowe? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Jeżowe? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Jeżowe stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Jeżowe jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Jeżowe wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Jeżowe

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Jeżowe

Miasteczko Jeżowe to miasteczko, które znajduje się w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 37-430. Miejscowość należy do powiatu niżańskiego. Powierzchnia zajmuje 123,9 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Jeżowe sięga ok. 10 159. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Jeżowe gęstość zaludnienia wynosi 82 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 15, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RNI.

Miejscowość Jeżowe leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Kamień (5,7 km), Nowa Sarzyna (13,9 km) , Rudnik nad Sanem (10,4 km) , Ulanów (15,6 km), Bojanów (11,7 km), Nisko (14,7 km) , Raniżów (16,1 km).

W każdej porze roku Jeżowe i okolica przyciąga turystów gwarantując moc niespodzianek. Mieści się tu masa interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Jeżowe posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Jeżowe i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Jeżowe stwarza pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.