Tomograf Jordanów Śląski

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Jordanów Śląski

Tomograf Jordanów Śląski

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Jordanów Śląski? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Jordanów Śląski? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Jordanów Śląski stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Jordanów Śląski jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Jordanów Śląski robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Jordanów Śląski

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Jordanów Śląski

Miasteczko Jordanów Śląski to miasto, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 55-065. Miasto należy do powiatu wrocławskiego. Powierzchnia zajmuje 56,7 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Jordanów Śląski osiąga ok. 3 154. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W mieście Jordanów Śląski gęstość zaludnienia wynosi 56 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DWR.

Miejscowość Jordanów Śląski leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Łagiewniki (8,3 km), Kondratowice (11,1 km) , Borów (8,8 km) , Niemcza (16,2 km), Sobótka (9,6 km), Kobierzyce (12,1 km) , Marcinowice (16,3 km).

Niezależnie od pory roku Jordanów Śląski i okolica przyciąga turystów oferując moc rozrywek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Jordanów Śląski posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Jordanów Śląski i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasteczko Jordanów Śląski oferuje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.